Последнее обновление: 15 Ноябрь 2017 в 14:55
Новинка
31 марта 2013 · Учимся

Последнее время наблюдается рост интереса к азиатским грибам. Некоторые из них получили известность благодаря целебным свойствами. Собственно по этой причине некоторые разновидности активно стали выращивать в Европе и Америке. Особое распространение получил шиитаке, поскольку он имеет своеобразную текстуру, вкус и запах. Эксперты называют его королем среди культивируемых грибов. Поскольку этот гриб невероятно популярен, его используют […]


11 ноября 2013 · Учимся

На протяжении многих лет в преддверии зимы соотечественницы обращают внимание на уникальную обувь, которая согревает в мороз и дарит ощущение полного комфорта. Многие согласятся с тем, что зимняя обувь должна быть качественной. Поскольку нас ожидают морозы и гололед, не время выбирать некачественные сапоги на высоком каблуке. Ноги нужно держат в тепле, именно по этой причине […]


24 сентября 2014

У якому напрямі розвиваються українські ветеринарні технології

Рубрика: Учимся.

Якщо ви бажаєте вибрати для свого домашнього улюбленця високоякісний корм, вам слід врахувати, що ідеального корму не існує в загалі, оскільки не кожен корм підходить кожній тварині. Найчастіше покупці не замислюються над тим, який корм купують. Вони можуть брати продукцію компанії, яка постійно на слуху, але при цьому не докладають особливих зусиль, щоб розібратися в цьому питанні. Однак така поведінка є небезпечною, оскільки неякісний корм скорочує життя тварини.

В результаті поганого харчування розвиваються різні захворювання, які вимагають оперативного і дорогого лікування. Мудро було б розібратися в особливостях представлених на ринку кормів. Найбільшої уваги заслуговують зарубіжні виробники елітних кормів, які використовують у процесі виробництва натуральні продукти харчування, вітаміни та інші корисні речовини.

Слід звернути увагу на те, що українська продукція є не менш якісною і корисною для тварин. Використовуються передові ветеринарні технології, які сприяють розвитку даної галузі відповідно до високих європейських стандартів якості.

На сайті uvt.kh.ua можна познайомитися з інформацією про семінар, який присвячено українським досягнення в цій галузі. Провідні фахівці працюють над впровадженням інноваційних відкриттів у виробництво зоотоварів. Завдяки цим напрацюванням турбота про здоров’я і догляді тварин набуває нового значення. Фахівці намагаються створити найкращі умови для профілактики і лікування різних захворювань тварин.

Оставить комментарий

Perfice te — Совершенствуй себя
Это блог о личной эффективности, самообразовании, самоорганизации и о целостном развитии личности. Здесь затрагиваются вопросы духовного, психического и физического здоровья. Люди, ищущие пути к саморазвитию и повышению личной эффективности, найдут здесь для себя много интересных и полезных советов. В данный момент настраивается новая тема.