Приглашаем фишинг и спам(почта/соц.сеть/мессенджер) экспертов для переговоров.
Для обращения необходимо написать в обратную связь
Тема: Сотрудничество
Скрыть

Сайт гидры официальный ссылка hydra4supports com


 • 07/04/2022 в 11:43 ТС   Jymehori (Администратор)
  58 сделок
  398 лайков
  Уважаемые пользователи, в связи с прекращением поддержки доменов v2 сайт будет открываться по адресам:

 • 07/04/2022 в 15:47 Usewu
  US
  2 сделок
  34 лайк
  Гидра ссылкаHydra официальный сайтHydra onion

  Вигода: максимальний дохід завдяки унікальній стратегії оцінки акцій та інших активів «Центр Біржових Технологій безумовний лідер за кількістю ВІП-клієнтів серед всіх українських компаній, які працюють на фінансових ринках». The institute has been training medical staff on the following faculties and directions: Therapeutic, Pediatric, Dentistry, Professional Education, Preventive Medicine, Pharmacy, High Nursing Affair and Physicians†Advanced Training. Все, дуже просто, далі з Вами звяжеться наш фахівець. Він надасть повну консультацію і обговорить всі деталі обраного портфеля «Інвестиційний портфель це різні активи, обєднані для досягнення певних фінансових цілей. Також Комісія не надавала необхідних дозволів на розміщення реклами, яку обидва проекти активно замовляють.

  Israel investments LTD Сайт проекту «israel investments LTD» пропонує громадянам послуги портфельного інвестування та пять різних варіантів інвестиційних пакетів за ціною від 500 до 50 000, які сформовані з дорогоцінних металів, нафти, цінних паперів, криптовалют та стартапів. Далі наводимо цитати з відповідної сторінки компанії «Центр Біржових Технологій які можуть мати ознаки реклами та надання послуг на фондовому ринку, які здійснюються без відповідного дозволу Комісії: «Повний пакет послуг, що надається Центром Біржових Технологій надійний фундамент, на якому будується. Відповідно до інформації з сайту, «israel investments LTD» має представництва в Ізраїлі, Англії, Італії, Швейцарії, та Україні. Центр Біржових Технологій Під час здійснення регулярного нагляду за галузевою рекламною активністю аналітики гидра Комісії виявили сторінку компанії «Центр Біржових Технологій на якій громадянам пропонують послуги портфельного інвестування, а саме інвестування у hydraruzxpnewonion портфель «Клервант який сформований з акцій найбільших світових компаній і недооцінених активів. 4 staff members of the professorial-teaching staff of the institute are Honoured Workers of Science of the Republic of Uzbekistan, 3 †are members of New-York and 2 †members of Russian Academy of Pedagogical Science.

  ІП може складатися з золота, нерухомості, цінних паперів, опціонів. Придбати портфель дуже просто: вибираєте пакет, тиснете «інвестувати, заповнюєте просту форму зворотного звязку. Послуги забезпечення діяльності домену надаються компанією «101domain яка зареєстрована в США, і також надає своїм клієнтам можливість приховати інформацію про них у загальнодоступних Інтернет джерелах. Вони застраховані фондом гарантованого страхування і інвесторським компенсаційним фондом Європи «Унікальність «Клеревант» полягає в надійності і інноваціях. Нкцпфр, в межах компетенції, здійснила всі необхідні дії, зокрема, зверталась (безуспішно) із запитами до осіб, які розміщують рекламні матеріали, порушила (успішно) справи про правопорушення за безліцензійну діяльність на фондовому ринку.

  Нкцпфр попереджає інвесторів про ризики втрати грошей в Центрі біржових технологій та «israel investments LTD» Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку попереджає інвесторів про ризики втрати грошей в Центрі біржових технологій та «israel investments LTD». Також аналітики Комісії виявили багато зовнішньої реклами проекту. На офіційний запит Комісії про надання інформації від ЦБТ відповідь так і не надійшла.

 • 08/04/2022 в 06:01 Opuniky
  10 сделок
  83 лайк
  , інвестування у різні види накопичувальних фондів та у біржові індексні облігації, надання інформаційно-аналітичних та брокерських послуг. На офіційний запит Комісії про надання інформації від проекту відповідь так і не надійшла. Важливо знати: на момент роботи портфеля ваші гроші знаходяться на рахунку європейського банку. Комісія вбачає в діяльності, види якої вказані на сайтах проектів «israel investments LTD» та «Центр Біржових Технологій ознаки можливого зловживання на ринку фінансових послуг. «ІП надає стабільний щомісячний пасивний дохід. Києві, роликів на радіо, банерів та реклами на багатьох інформаційних ресурсах у мережі інтернет. З відкритих джерел Комісія також встановила, що послуги для забезпечення діяльності домену надаються компанією «OVH Hosting Oy яка зареєстрована в Фінляндії, та використовує віртуальні приватні хмарні сервери (VPS які забезпечують анонімність власників доменів. Щоб гроші почали працювати на Вас, покладайтеся на професіоналів! Ці проекти не отримували від Комісії жодних ліцензій, необхідних для здійснення інвестиційної діяльності чи надання послуг з цінними паперами та іншими фінансовими інструментами на території України. Israel Investments пропонує готові інвестиційні пакети, які будуть приносити прибуток незалежно від політичної чи ринкової ситуації. Можливість заробити від 5 000 до 50 000 за декілька місяців. Рекламу «israel investments LTD» аналітики виявили на багатьох популярних інформаційних ресурсах у мережі інтернет, у соціальних мережах.
  Запретный Сайт Гидра - Hydra
 • 08/04/2022 в 11:06 Nasosila
  12 сделок
  39 лайк
  Даний інвестиційний портфель поєднав в собі високу прибутковість акцій найбільших світових компаній і недооцінені активи. Портфелі доступні для громадян будь-яких країн».
 • 08/04/2022 в 16:11 Icali
  3 сделок
  37 лайк
  Він буде доповнений фінансовими інструментами, які допоможуть швидше досягти поставлених цілей. Нкцпфр вживає всіх законних заходів щоб мінімізувати потенційно протиправну діяльність та попереджає інвесторів про ризики втрати грошей. Згідно з даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, офіційне представництво «israel investments LTD» в Україні зареєстровано як юридична особа ПП ІФЛК ІЗРАЇЛЬ Інвестменс (код за Єдрпоу 42620622). Комісія констатує в обох випадках всі ознаки можливого зловживання на ринку фінансових послуг, що несе загрозу введення в оману громадян та втрати ними значних коштів. Далі наводимо цитати з відповідної сторінки компанії «israel investments LTD які можуть мати ознаки реклами та надання послуг на фондовому ринку, які здійснюються без відповідного дозволу Комісії: «Професіонали нашої компанії також можуть створити індивідуальний інвестиційний портфель, з урахуванням Ваших побажань.